Projektowanie wnętrz

interior design

Dla projektanta, bardzo istotne jest zaangażowanie się w wykonywany projekt, zrozumienie wizji swojego Klienta, rozmowa, wcielenie się w jego rolę, patrzenie na projekt jego oczami. To właściciel musi czuć się we wnętrzu dobrze, odbierać je jako otoczenie przyjazne i jemu bliskie.

Oczywiście, bardzo ważne jest aby we wnętrzu nie pojawiły się elementy ze sobą sprzeczne czy nie współgrały ze sobą. Istotną sprawą jest także oprócz walorów estetycznych funkcja, dopasowana do indywidualnych potrzeb każdego z domowników.

Pamiętaj, że nie musisz od razu zupełnie zmieniać swojego domu czy mieszkania aby stał się piękny, może Twój dom czy mieszkanie wymaga tylko drobnych przeróbek i odświeżenia, uporządkowania czy zakupu elementów architektury wnętrza, które nadadzą mu niepowtarzalny charakter a może tylko odpowiedniej kolorystyki, współgrającej z wyposażeniem czy oświetleniem.

Swoboda przestrzeni

Wykonanie nowego wnętrza to dziś dość duży wydatek, każdy użytkownik jest inny, każdemu z nas zależy na innej funkcji pomieszczeń, jego codzienne użytkowanie mieszkania może różnić się z uwagi na codzienne sprawy, tryb życia. Inną funkcję będzie miało wnętrze studio singla a inne mieszkanie 4 osobowej rodziny. Dlatego na nasze realizacje staramy się patrzeć, oczami naszych Klientów. Dobór odpowiednich detali, kolorystyki, może ulubione motywy graficzne czy elementy wyposażenia kupione na targu staroci lub przywiezione z egzotycznych krajów? Wszystko to przed podjęcie pracy analizujemy, w oparciu o informację przekazane nam przez późniejszego użytkownika projektowanego wnętrza. 

Detale i ich umiejscowienie

Nawet najpiękniejsze kolory ścian nie dadzą wnętrzu nastroju i charakteru bez odpowiedniej ilości pięknych detali, elementów dekoracyjnych…. lampy, poduszki, dekoracje ścienne, wazony, obrazy, zasłony czy inne dekoracje sprawią, że Twój dom nabierze przyjemnego nastroju i stanie się przytulnym miejscem, do którego będziesz chciał wracać. 


Nasza oferta skierowana jest do osób oczekujących funkcjonalnej i ciekawej aranżacji przestrzeni. Wnętrza, które będzie niepowtarzalne, wykreowane w sposób zgodny z naturą użytkownika, wnętrze przyjazne ale także w pełni nowoczesne. Oddające zarówno styl oraz charakter jego użytkownika. Do wyboru cztery typy projektów, w zależności od oczekiwań naszych Klientów.

Konsultacja architekta na podstawie wykonanej inwentaryzacji pomieszczenia, wybór kolorystyki, ewentualnej zmiany funkcji, stref w pomieszczeniu (opcja także dobra dla usługi samego malowania wnętrz).

Projekt koncepcyjny (rzut i przekrój) z dokładnym umiejscowieniem elementów wyposażenia wnętrza, określeniem funkcji, wymiarów, użytych materiałów, elementów wykończeniowych itp. wykonany na podstawie inwentaryzacji (z samodzielnym doborem dostawców).

Projekt kompleksowy, zawierający wszystkie projektu koncepcyjnego wzbogacony o  szczegółowy wykaz elementów wnętrza, adresy dostawców, wraz z wizualizacjami wnętrza 3D (renderingi) do samodzielnego zakupu.

Projekt z nadzorem budowlanym, w którego skład wchodzi nadzór nad wykonywanym wnętrzem w trakcie jego realizacji, zakupy materiałów, nadzór nad poprawnym wykonaniem wnętrza.

 

Projekty do wyboru

Renovated Rooms

W oparciu o materiały dostępne w sklepach sieciowych

Projektowanie wnętrza nie musi podnosić znacznie jego kosztu wykonania. Jeżeli odpowiednio dopasujemy jego elementy składowe, wnętrze nie będzie „przeładowane” niepotrzebnymi elementami, a jedynie zawierało to co niezbędne do wygodnego użytkowania, koszt jego wykonania będzie wynosił tylko tyle ile będziemy musieli wydać na zakup nowych mebli , elementów dekoracyjnych czy oświetlenia  (wg książki projektu wnętrza). 

W oparciu o materiały na zamówienie

Jeżeli oczekiwania Klienta są znaczenie większe, wykraczają ponad standardowe rozwiązania w wyposażeniu, projektujemy takie rozwiązania we wnętrzu, które z pewnością uczynią je niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju. Mnogość stylu oraz charakter takiego wymaga jednak poświęcenia znacznie więcej czasu oraz środków, ze względu na nowatorskie i czasami nietypowe rozwiązania w projekcie. Zarówno jeżeli chodzi o jego umeblowanie, wyposażenie, użyte materiały czy wykorzystanie elementów nadający ten niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat.